Про компанію

Продукцію ТМ «Бащинський» виготовляють на потужному та сучасному підприємстві ЗАТ «Український Бекон», яке було засноване в 1996 році.

∙ ТМ «Бащинський» - це торгова марка, під якою виробляється понад 150 найменувань ковбасних виробів, м'ясних делікатесів і продуктів нового напряму - готових охолоджених продуктів.

∙ Підприємство входить до п'ятірки найбільших м'ясопереробних підприємств України, розташоване у Донецькій області. За обсягами виробництва за даними Держстат ми займаємо 2 місце в країні з часткою у 13,5%.

∙ В асортименті підприємства споживач знайде варені ковбаси, делікатеси з відбірної свинини і курятини, широкий асортимент варено-копченої продукції з м'яса птиці, сардельки та оригінальні паштети, і нашу гордість - сосиски, які завоювали споживача.

Саме тому, у в 2018 році нашу продукцію категорії сосиски-сардельки було обрано лідером за смаковими якостями і відзначено нагородою «Фаворит Успіху»

2018.

Аналогічний статус ми отримали і в 2019 році, а зараз займаємося отриманням ліцензії.

Ось наші головні переваги перед конкурентами:

∙ Вся продукція ТМ «Бащинський» сертифікована згідно з вимогами FSSC 2019 (стандарти якості та безпеки продуктів харчування).

∙ У 1-й кварталі 2019 року ми вийшли на 2 місце по знанню серед покупців м'ясо-ковбасних виробів, за даними Нільсен Україна.

∙ Завжди дотримуємося стандартів виробництва у немаємо розбіжностей в смаку, від партії до партії.

∙ Ми щодня інвестуємо у бренд ТМ «Бащинський», в просування і рекламні комунікації з нашим споживачем.

Наші продукти відомі на ринку під брендами «Філейні», «Міні», «Оригінальна Олів'є» від Бащинському.

∙ Щороку підтверджуємо якість наших продуктів проходженням перевірки на отримання сертифіката Food Safety System Certification 22000 (FSSC 22000). Остання перевірка відбулася у січні 2019.

∙ Ми гарантуємо безпеку наших продуктів, оскільки завод пройшов повну реконструкцію в 2019 році і оснащений новими лініями виробництва з мінімальним використанням ручної праці.